Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Profesionální provonění » Veřejná místa

Provonění veřejných míst

Vstupní haly

Jsou branou do firmy či budovy. Na tomto prvním dojmu velmi záleží. Pro tento prostor je vhodné vybrat vůni, která podporuje energii domu. Proto záleží na individuálním rozhodnutí či poradenství. Výstavní síně – výstavní síně, které jsou provoněny vhodnou vůní, která podtrhuje umělecké dílo, je úžasným estetickým doplňkem vystavovaných děl a umocňuje zážitek z daného díla. Koncerty, Opera, Divadlo – koncert či opera, která je vhodně doplněna vůní podtrhující děj, velmi umocňuje prožitky, které tato scéna poskytuje. Tuto oblast provoňování raději zanechejte odborníkovi, který dokáže sjednotit děj s energií vůní.

Koncerty, Opera, Divadlo

divadloKoncert či opera, která je vhodně doplněna vůní podtrhující děj, velmi umocňuje prožitky, které tato scéna poskytuje. Tuto oblast provoňování raději zanechejte odborníkovi, který dokáže sjednotit děj s energií vůní. STÁTNÍ

Výstavní síně

Výstavní síně, které jsou provoněny vhodnou vůní, která podtrhuje umělecké dílo, je úžasným estetickým doplňkem vystavovaných děl a umocňuje zážitek z daného díla.

Objednejte si u nás profesionální provonění prostor - služba která zahrnuje:

  • Analýzu prostor
  • Zpracování návrhu
  • Navržení vhodné vůně
  • Kompletní servis a údržba po celou dobu instalace

Buďte krok před konkurencí - kontaktujte nás:

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat na email: nfo@hannamaria.cz nebo telefonicky na tel.: +420 608 684 665.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství