Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Profesionální provonění » Veřejná doprava

Veřejná doprava

Veřejné dopravní prostředky, autobusy

Tyto prostory jsou nasyceny mnoha lidskými pachy, které se v těchto těžko větratelných prostorách koncentrují. Obzvláště u nás jsou tyto prostory známy jako odpudivé díky svému specifickému pachu. Pokud by se i zde uplatňoval voňavý marketing, cestování by bylo daleko příjemnější než doposud. Velmi efektivně se dá využít vlastností éterických olejů, které díky svým přírodním vlastnostem výrazně eliminují přenosy různých virových onemocnění.

Letiště

letisteLetištní haly lze účinně vyvonět pohodovou vůní, která zpříjemní čekání na letadlo či potlačí napětí před odletem.

Nádraží

Tyto prostory jsou nasyceny mnoha lidskými osudy, které na tomto místě zanechávají energetické otisky. Celkově jsou tyto prostory vnímány jako nevonící. Pokud by se i zde uplatňoval voňavý marketing a především čekárny nebo vstupní haly by byly příjemně provoněny, tato atmosféra by přinesla i větší prestiž poskytovateli těchto služeb, jelikož by se navodil lepší pocit čistoty i příjemného prostředí, i když tento prostor tomu ve skutečnosti nemusí odpovídat.

Objednejte si u nás profesionální provonění prostor - služba která zahrnuje:

  • Analýzu prostor
  • Zpracování návrhu
  • Navržení vhodné vůně
  • Kompletní servis a údržba po celou dobu instalace

Buďte krok před konkurencí - kontaktujte nás:

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat na email: nfo@hannamaria.cz nebo telefonicky na tel.: +420 608 684 665.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství