Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
 
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » O firmě

O firmě

Hanna Maria Therapy s.r.o.

Firma Hanna Maria Therapy s.r.o. byla založena v České republice v roce 2008. Zkušenosti spolumajitelů však vycházejí z dlouholetých obchodních aktivit v oblasti vývoje parfémů, aroma marketingu a aromaterapie. Obchodní aktivity se prolínají do různých zemí světa, od Evropy, Asie i Jižní Ameriky. Tato firma vznikla na základě požadavků trhu ve střední Evropě a je koordinátorem vývojových prací firem ve Francii a Švýcarsku. Firma Hanna Maria Therapy s.r.o. staví svoje aktivity na dlouholetých zkušenostech a dokáže se přizpůsobit jak široké veřejnosti, tak specifické klientele. Znalosti a zkušenosti se prolínají i ve využití vhodné vůně v prostoru a její směsi používají renomované firmy a banky, jsou součástí i kulturních akcí, např. při česko-rakouském benefičním galakoncertu ve Smetanově síni Obecního domu

Velmi úzce spolupracuje s firmou Hanna Maria Theraphy - Hanna Tomášková vyrábějící energetickou aromaterapii pod značkou Hanna Maria, která je známá svojí kvalitou a ojedinělým pojetím léčebné aromaterapie.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství