Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
 
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Fotogalerie

Fotogalerie

Dřevěný difusér

Dřevěný difuzér je nepostradatelným pomocníkem při harmonizaci a zkrášlování prostoru pomocí vůní nejen v domácnostech, recepcích, ale lze jej díky bezhlučnému provozu umístit například i do terapeutických a masérských center, wellness.

Keramický difusér

Keramický difuzér je nepostradatelným pomocníkem při harmonizaci a zkrášlování prostoru pomocí vůní nejen v domácnostech, recepcích, ale lze jej díky bezhlučnému provozu umístit například i do terapeutických a masérských center, wellness, konferenčních místností a kanceláří.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství