Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
 
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Voňavý marketing

Voňavý marketing

Voňavý marketingNeustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

V dnešní době je již možné tento smysl více rozvíjet i díky dostupnosti vůní na trhu. Pomocí vhodně zvolené vůně lze navodit jedinečnou atmosféru ve všech oborech podnikání, a tím zvýšit pracovní potenciál zaměstnanců i spokojenost zákazníků.

Využití vůní v marketingu

Využitím energetiky rostlin pomocí aplikace éterických olejů lze velmi efektivně snížit stres, navodit uvolněnou atmosféru nebo naopak je možné aktivovat mozkovou činnost, a tím přispět k lepším pracovním výkonům.
Kvalitní éterické oleje navíc mají v sobě schopnost rozpouštět negativní otisky v prostoru, které se nahromadily z důsledku nemoci, stresu a jiných psychických zátěží. Je prokázané, že pomocí aplikace éterických olejů se dramaticky snižuje pracovní neschopnost zaměstnanců a vůně přispívá k lepšímu pracovnímu a kolektivnímu soužití.Vůni lze využít i jako podpůrný prostředek k větší ziskovosti prodeje např. v kavárnách vůní kávy, v pekárnách vůní pečiva, atd. Tento efekt lze využít například při prodeji automobilů, oblečení, sportovních potřeb atd.

Odlišení od konkurence

Naší strategií je dát firmám možnost zvýšit úroveň jejich image, formy prodeje nebo odlišení se od konkurence. Díky profesionálním produktům a maximální spolupráce s našimi klienty přinášíme zcela nové odvětví vnímání marketingového průmyslu a to navozením vhodné atmosféry prostřednictvím vůní.

Objednejte si u nás profesionální provonění prostor - služba která zahrnuje:

  • Analýzu prostor
  • Zpracování návrhu
  • Navržení vhodné vůně
  • Kompletní servis a údržba po celou dobu instalace

Buďte krok před konkurencí - kontaktujte nás:

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat na email: nfo@hannamaria.cz nebo telefonicky na tel.: +420 608 684 665.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství