Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Profesionální provonění » Prodejní místa, firmy

Prodejní místa, firmy

Obchody a obchodní centra

Obchod, který voní má až o 15% nárůst zisků. Jde především o to, aby zákazník měl pocit čistoty a pořádku. Dále vůně musí působit energeticky, tedy tak, aby měl zákazník chuť nakupovat a opět se vrátil. Vůně přispívá i k lepšímu vztahu mezi prodavačem a zákazníkem. Pozitivně působí na jeho náladu a radost ze své práce. Je prokázané, že výrobek zakoupený v takovémto obchodu připomíná kupujícímu i vůni, která byla spojena se zážitkem nákupu.

Firmy

firmaZásluhou voňavého marketingu lze velmi účelně a efektivně zvýšit ziskovost firem. Volba vhodné vůně je velmi důležitá i v běžném pracovním procesu, chceme-li docílit tvůrčí atmosféry. Je prokázané, že pokud se používá v průběhu pracovního procesu vůně, která navozuje tvůrčí atmosféru a je navíc složena z čistě přírodních silic, jsou znatelně lepší pracovní výsledky. Navíc se díky přírodním složkám obsažených v éterických olejích výrazně snižuje nemocnost. Éterické oleje dokáží pohlcovat viry a bakterie, a tím výrazně pročišťovat prostor.

Banky, pojišťovny

Tyto prostory je možné provoňovat takovou vůní, která je schopna dodat energii a tvůrčí atmosféru a zároveň navodí uspokojení a sounáležitost banky s klientem.

Obchodní a kontaktní kanceláře

Tvůrčí a zároveň uvolněná atmosféra pracovníků v kanceláři má neocenitelný pozitivní vliv na výsledky firmy. Navíc pokud jsou použity siličné přírodní éterické oleje, docílíte i nízkou nemocnost, jelikož éterické oleje jsou obranyschopným systémem rostliny.

Automobilové salóny

Prodej aut je vhodné spojit i s osobitou vůní mužského typu navozující pocit luxusu a energie. Provoněný prostor velmi pozitivně ovlivňuje rozhodování klienta při koupi vozidla.

Objednejte si u nás profesionální provonění prostor - služba která zahrnuje:

  • Analýzu prostor
  • Zpracování návrhu
  • Navržení vhodné vůně
  • Kompletní servis a údržba po celou dobu instalace

Buďte krok před konkurencí - kontaktujte nás:

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat na email: nfo@hannamaria.cz nebo telefonicky na tel.: +420 608 684 665.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství