Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Profesionální provonění » Zdravotnictví

Zdravotnictví

Lékaři a zubní lékaři

Na těchto místech pacienty sužuje strach a bolest. Tyto negativní emoce se objevují i v osobním potu. Proto především v čekárnách je metoda aplikace vhodné vůně nepostradatelná. Je zapotřebí zklidnit pacienty, zpříjemnit čekání a odbourat strach či bolest alespoň na mentální úrovni.

Nemocniční pokoje

nemocniceDalšími prostorami pro aplikaci olejů jsou pokoje nemocných, kdy jim vůně může velmi dobře posloužit jako prostředek k psychické podpoře. Aromaterapie dokáže aktivovat obranyschopnost organismu, snížit horečnaté stavy a vylepšovat spánek i odbourávat strachy a obavy. Nemocnice jsou místem kde netrpí jen tělo ale především duše.

Pediatrie

Vhodně zvolená přírodní silice psychicky pomáhá zklidnit dětskou duši a obavy z lékaře. Navíc přírodní éterické oleje mají vynikající antiseptické vlastnosti a tudíž se velmi výrazně omezuje přenos nemocí z jednoho dítěte na druhé. Z naší praxe můžeme prokázat, že děti velmi rychle a pozitivně reagují na příjemné vůně a jsou celkově klidnější.

Nemocnice

Toto místo je velmi energeticky zatížené, plné obav, strachů a bolesti. Je velkou chybou, že v těchto prostorách, především v čekárnách není nalezen způsob jak zpříjemnit čekání, pokusit se odbourat strach a ztlumit bolesti, které pacienty sužují. Čekárny jsou přesyceny různými lidskými pachy, které jsou o to intenzivnější, o co je více strachu a strádání lidí je. Pokud by se využila energetika éterických olejů a vůně se používala například v čekárnách, účelně by se odbouraly i infekční přenosy mezi nemocnými.

Psychiatrické léčebny

V těchto zařízeních se již využívá aromaterapie jako léčebný postup při mnoha terapiích. Právě aromaterapie je velmi účinnou metodou při psychické léčbě, jelikož energie rostlin ovlivňují i podprahové a podvědomé blokace.

Seniorské domy

Staří lidé tráví většinu svého času v uzavřených prostorách. Navíc jejich onemocnění či hygienické návyky již v tomto pokročilém věku udávají určité pachové stopy, které jsou typické pro tento věk. Je zapotřebí vytvořit prostředí a podmínky pro kvalitní prožití stáří a eliminovat nemocnost. Právě využití vůní v profesionálních přístrojích je vynikající metodou, jak tento prostor provonět a zpříjemnit život těchto lidí.

Objednejte si u nás profesionální provonění prostor - služba která zahrnuje:

  • Analýzu prostor
  • Zpracování návrhu
  • Navržení vhodné vůně
  • Kompletní servis a údržba po celou dobu instalace

Buďte krok před konkurencí - kontaktujte nás:

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat na email: nfo@hannamaria.cz nebo telefonicky na tel.: +420 608 684 665.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství