Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Profesionální provonění » Péče o tělo a ducha

Péče o tělo a ducha

Masážní, terapeutická a wellness centra

Centra, kde se pracuje hlavně s přírodními éterickými oleji během terapie jsou samozřejmostí. Ve spolupráci se značkou Hanna Maria® nabízíme velkou škálu éterických olejů sestavených podle energetických principů čínské a indické medicíny nejen pro zpříjemnění prostoru, ale zároveň jako podpůrnou terapii pomocí aplikace éterických olejů do masážních nosných základů.

Kosmetické a kadeřnické salóny

kaderniceJsou velmi zátěžovým místem pro kosmetičky a kadeřnice. Jelikož jsou v blízkém kontaktu s klienty a navíc musí vstřebávat bolístky a zážitky svých svěřenkyň, stává se, že odcházejí domů velmi vyčerpané. Proto je nutné, aby se i ony chránily vhodnou vůní, která účinně odbourává energetické otisky klientů a sami by se dokázaly oprostit od psychické zátěže, kterou na sebe během své práce nabírají.

Fitness centra

fitkoMísto, kde se nabíjíme novou energií, kde odplavujeme svá psychická zatížení a věnujeme se svému tělu. Jelikož i zde se mísí mnoho energií a lidských pachů, fitness centra i přes klimatizační jednotky a moderní zařízení jsou cítit. Zde je opět vhodná marketingová metoda vůně, která dokáže tyto pachy eliminovat, navíc povzbudit i funkci dýchacích cest či účinněji odbourat stresy, a tím si i „pročistit hlavu“.

Objednejte si u nás profesionální provonění prostor - služba která zahrnuje:

  • Analýzu prostor
  • Zpracování návrhu
  • Navržení vhodné vůně
  • Kompletní servis a údržba po celou dobu instalace

Buďte krok před konkurencí - kontaktujte nás:

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat na email: nfo@hannamaria.cz nebo telefonicky na tel.: +420 608 684 665.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství