Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Gastronomie

Hotely

Hotely, hostely, či ubytovny jsou plné energetických otisků od předešlých návštěvníků. Tyto otisky zůstávají v pokojích, i když je uklizený. Proto je velmi důležité, aby byl pokoj nejen uklizen, ale i energeticky očištěn. Právě éterické oleje mají tuto vynikající schopnost a pokoj nejen zbaví bakterií, energetických otisků , ale zároveň provoní tuto místnost na dlouhou dobu.

Jídelny

Pachy z jídelny velmi nepříznivě ovlivňují okolí těchto prostor. Tímto příšerným zápachem trpí hlavně nemocnice, i velké budovy, kde se jídelna nachází. Protože je jídelna většinou umístěna v přízemí, line se vůně přirozenou cestou i do dalších pater, a tak znepříjemňuje pobyt v celé budově. Do těchto prostor je vhodná neutralizační vůně, která se aplikuje přímo do klimatizačních jednotek a tak výrazně eliminuje tyto pachy v prostorách budovy.

Restaurační zařízení - restaurace

Restaurace a hospody jsou prosyceny pachy z lidí, kouřem a někdy zatuchlostí. V těchto prostorách lze dobře využít marketingové vůně buď neutralizujícími vůněmi, nebo vůněmi, které navozují chuť kávy nebo dodávají pocit čistoty atd. Vůně nesmí obtěžovat, ale jen jemně doplňovat prostor. Kavárny, pekárny - vůni lze využít i jako podpůrný prostředek k větší ziskovosti prodeje např. v kavárnách vůní kávy, v pekárnách vůní pečiva, ...

Objednejte si u nás profesionální provonění prostor - služba která zahrnuje:

  • Analýzu prostor
  • Zpracování návrhu
  • Navržení vhodné vůně
  • Kompletní servis a údržba po celou dobu instalace

Buďte krok před konkurencí - kontaktujte nás:

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat na email: nfo@hannamaria.cz nebo telefonicky na tel.: +420 608 684 665.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství