Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Vůně » Vůně nás provází od narození

Vůně nás provází od narození

Psychologie vůně

Vůně nás provází od počátku narození. Každým nádechem vnímáme vůni a pachy, které jsou kolem nás. Vjem vůně musíme chtě nechtě vnímat, jelikož nedokážeme vydržet bez dechu ani minutu.

Obraz tohoto zážitku se navíc zaznamenává do podvědomí a působí přímo na lymbický systém lidského mozku, a tak dochází k ovlivňování našich pocitů a chování.

Vůně spjata s něčím ojedinělým

Vůně, která je emotivně spjata s něčím ojedinělým, v nás dokáže i po desetiletích přimět k citovým a hlubokým vzpomínkám zasahujících naši duši.

Využití vůně v oblasti podnikání a veřejných službách velký potenciál pro prosperitu firmy a spokojenost zákazníků či klientů. Vypravte se s námi na tuto novou cestu poznání a nechte se vést úžasnou terapií, která dokáže změnit pohled na život.

Profesionální provonění prostor - služba která zahrnuje:

  • Analýzu prostor
  • Zpracování návrhu
  • Navržení vhodné vůně
  • Kompletní servis a údržba po celou dobu instalace

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství