Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Vůně » Psychologie vůně

Psychologie vůně a marketing

Vjemy získané čichem dokáží ovlivnit psychiku

Každým nádechem vnímáme vůni a pachy, které jsou kolem nás. Vjemy získané čichem dokáží ovlivnit psychiku, náladu či aktivitu. Využití vůně v oblasti podnikání a veřejných služeb má velký potenciál pro ekonomiku firmy a spokojenost zákazníků či klientů. Vypravte se s námi na tuto novou cestu poznání a nechte se vést úžasnou terapií, která dokáže změnit pohled na život.

Vůně se z našeho podvědomí nedá vymazat

Vůně nás provází od počátku svého narození až do svého skonu. Vůně se z našeho podvědomí nedá vymazat. Vůně, která je emotivně spjata s něčím ojedinělým, v nás dokáže i po desetiletích přimět k citovým a hlubokým vzpomínkám zasahujících naši duši. Dokážeme si pamatovat až do konce svého života vůni mámy, vůni svého domova, vůni čehokoli, co vás emotivně zasáhlo.

Vůně ovlivňuje chování člověka

Vjem vůně musíme chtě nechtě vnímat, jelikož nedokážeme vydržet bez dechu ani minutu. Obraz vůně se navíc zaznamenává do podvědomí a působí přímo na lymbický systém lidského mozku, a tak dochází k ovlivňování našich pocitů a chování.

Objednejte si u nás profesionální provonění prostor - služba která zahrnuje:

  • Analýzu prostor
  • Zpracování návrhu
  • Navržení vhodné vůně
  • Kompletní servis a údržba po celou dobu instalace

Buďte krok před konkurencí - kontaktujte nás:

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat na email: info@hannamaria.cz nebo telefonicky na tel.: +420 608 684 665.

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství