Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás
Hanna Maria Therapy s.r.o.
Sladkovského 767
530 02 PARDUBICE
Česká republika

mobil: +420 608 684 124
e-mail: tomasek.essenses@centrum.cz
web: www.essenses.cz
Novinky

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu. Tímto přístrojem lze zušlechtit prostor 80 - 100 m3.

Neustále hledáme nové metody marketingu a zlepšování vztahů mezi firmou a klientem. Vše již bylo vynalezeno, ale na podstatnou metodu, která je fascinující právě v tom, že je nepřehlédnutelná a navíc zasahuje hluboko do podvědomí, se zapomíná.

Úvod » Produkty » Dřevěný difusér

Dřevěný difusér do bytu, kanceláře, wellness

Dřevěný difuzér

Dřevěný difuzér je nepostradatelným pomocníkem při harmonizaci a zkrášlování prostoru pomocí vůní nejen v domácnostech, recepcích, ale lze jej díky bezhlučnému provozu umístit například i do terapeutických a masérských center, wellness, konferenčních místností a kanceláří.Dřevěný difuzér  doporučujeme do stylového vybavení hotelů a restaurací.

Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti vývoje vůní v prostoru, byl tento typ difuséru vyvinut pro pohodlné a snadné použití, kde není zapotřebí profesionálních a velmi drahých přístrojů.

Cena: 2.900 Kč bez DPH

Funkce difuséru:

Způsob zušlechťování prostoru pomocí vůní spočívá v tom, že průchodem vzduchu přes vonnou náplň uvnitř difuséru dochází k aromatizování ovzduší. Aromatizované molekuly vzduchu působí v ovzduší po velmi dlouhou dobu.

Dřevěným difuzérem provoníme 500 m3. Velice záleží na cirkulaci vzduchu v dané místnosti a také na druhu náplně. Intenzita vůně se upravuje v nastavení na stupnici dálkového ovladače difuzéru.

Návod k použití:

Zvolenou vůni vložte do vnitřního prostoru difuséru. Motorek je umístěný v boku dřevěného difuzeru
díky proudícímu vzduchu uvolňuje vůni po dlouhou dobu. Vůně lze měnit podle požadavků zákazníka. Difuzér je funkční pouze po zapojení do elektrické sítě (230 V). Příkon difuzéru je 1,5 W.

Náplně do difuséru:

cartrige

  • neutralizér
  • cola
  • vanilka
  • santalový květ
  • jahoda
  • eukalyptus
  • santalové dřevo

Cena: 790 Kč bez DPH

Buďte krok před konkurencí - kontaktujte nás:

Pokud máte zájem o kompletní přehled produktů a možnosti provonění prostor neváhejte nás kontaktovat na email: info@hannamaria.cz nebo telefonicky na tel.: +420 608 684 665.

Fotografie

dřevěný difusér s ovladačem

dřevěný difusér s ovladačem

dřevěný difusér ze zadu

dřevěný difusér ze zadu

dřevěný difusér otevřený

dřevěný difusér otevřený

cartrige

cartrige

cartrige

cartrige

© 2011 Hanna Maria Therapy s.r.o. - Voňavý marketing a vůně pro Vás | Mapa stránek | Výměna odkazů
Veškeré obrázky, fotografie, texty a katalogy na těchto webových stránkách jsou duševním majetkem firmy a předmětem autorskoprávní ochrany ©Hanna Maria Therapy.

Realizace a SEO: Internetové poradenství